Orientální a kreativní tanec pro začátečníky

14.01.2018 22:12

Fb událost zde.

Budeme se věnovat především břišnímu tanci. Poznáte základní pohyby tohoto ženského tance, naučíte se několik kombinací a krátkou sestavu. Také se zaměříme na rozvoj kreativity v pohybu. Dozvíte se o některých technikách, které Vám otevřou možnosti k improvizaci v jakémkoliv druhu tance. Tato speciální cvičení Vás zkrátka roztančí. Na konci každé lekce - relaxace. Ovládnete komplex cviků na protažení.
Orientální břišní tanec je přirozený pohyb, který se naučí každá žena. Je to tanec starý tisíce let. Má příznivé zdravotní účinky. Procvičuje rotace mnoha kloubů v těle a celou páteř, podporuje správné držení těla. Zpevňuje svalstvo zad, paží, zpevňuje břišní svaly, oblast pánevního dna. Není žádné váhové ani věkové omezení.
O lektorce: Tatiana Brando: orientálním tancem se zabývá 14 let, v posledních letech se věnuje i perskému, africkému a současnému tanci. Její učitelé jsou Bri Hurley, Olivia Kissel, Elizabeth Strong (Tribal Fusion Belly Dance), Rena Milgrom (studium vědomého pohybu LMA), Farima Berenji (perský tanec, „Poetry in motion“), Anna Caunerová (psychomotorický vývoj), Sashar Zarif, Mohamed Bangoura, Jitka Pokorná a další.
Kdy: čtvrtek 18:30 – 19:30
Cena: 720 Kč/ 9 lekcí
Začátek: 18.1.2018
Registrace: catnet@email.cz